تبلیغات
کانون هواداران پرسپولیس - آقای خالی بند(قاسمی):آرسن ونگر را به ایران می آورم
کانون هواداران پرسپولیس
قرمزتر از آنیم که بی رنگ بمیریم***آبی نبودیم که با ننگ بمیریم//دوستان عزیز اگر مایلید در این وبلاگ نویسندگی کنید،منو با خبر کنید
وبلاگ جامع اطلاعات ورزشی فوتبال ایران/////اگر از وبلاگ من خوشتون آمد و آمار سایت یا وبلاگتون هم +100 بود
می تونید منو با عنوان :
"کانون هواداران پرسپولیس"لینک کنید بعد از طریق نظرات به من خبر بدید تا شما رو لینک کنم.

آقای خالی بند(قاسمی):آرسن ونگر را به ایران می آورم

سه شنبه 1388/05/13

نویسنده مطلب: Rezaee | طبقه بندی:اخبار ورزشی، 

حسین قاسمی را چگونه باید تعریف كرد؟ او نشان داده كه تاكنون دلیلی برای اطمینان به حرف‌هایش وجود ندارد و از سویی تلاش می‌كند تا با استفاده از ابزارهای مدنظر خویش چیزی برخلاف این تفكر را ثابت كند. یك دوگانگی محض برای قضاوت دیده می‌شود!آقای خالیبند

تا چندی پیش او یک چهره شناخته شده در حوزه ورزش نبود. اگر چه فعالان ساخت‌و‌ساز مسکن با نام حسین قاسمی آشنا بودند ولی به‌رغم آنکه کارنامه ورزشی خاصی داشت،هیچگاه یك چهره رسانه ای نبود. وقتی نام مربیان بزرگی چون ژان تیگانا و استویچکوف برای ابومسلم مطرح شد آنگاه قاسمی نیز در تیررس رسانه‌ها قرار گرفت. مربیانی که او وعده می‌داد هیچگاه به ایران نیامدند تا گمان شود قاسمی تنها می‌خواسته به این طریق توجه رسانه‌ها را جلب کند. اما خود او کماکان اصرار دارد با این مربیان توافق نهایی حاصل شد ولی دلایل مختلفی برای نیامدنشان وجود داشت. در مورد مدیرعامل خبرساز ابومسلم چه می‌توان گفت جز این که در مرزی میان صداقت مطلق یا ناآشنایی مطلق به فضای فوتبال ایران قرار دارد.

آرسن ونگر را به ایران میاورم

ادامه این مصاحبه رو در ادامه مطلب ببینید.

-آقای قاسمی قرار است با هم صادقانه صحبت کنیم. چرا شما وعده آوردن مربیان بزرگ را دادید و هیچ کدام عملی نشد. می‌خواستید خودتان را مطرح کنید؟

به هیچ وجه. مگر استقلال و پرسپولیس که هر روز نام یک مربی را می‌آوردند توانستند به حرف‌های شان عمل کنند.-آنها باشگاه‌های دولتی هستند و از طرفی اکنون روی صحبت ما شما هستید. تصویری که از حسین قاسمی در ذهن داریم یک آدمی با ادعاهای بزرگ و دایره عملی کوچک است.

من با تیگانا شخصا صحبت کردم.حاضر بودیم 700میلیون به او بدهیم ولی ژان یک‌میلیارد و دویست میلیون می‌خواست. البته توافق داشت حاصل می شد که تیم ملی او را خواست.-چرا فکر می‌کنید باید به همین راحتی همه چیز را قبول کنیم. این ریشه در شخصیت شما ندارد که همه چیز را خیلی ساده می‌گیرید؟

من مشکل اقتصادی ندارم. هنر من ساخت‌و‌ساز است و می‌دانم دنبال چه هدفی هستم. شما خواهید دید که ابومسلم را به چه جایگاهی می‌رسانم و البته به اهداف اقتصادی هم فکر می‌کنم. اگر ثروتی دارم به خاطر شهامتم است و هیچ وقت از مشکلات هراس نداشته‌ام. رستوران چهل‌ستون شانزه‌لیزه پاریس مال من بود. مدرسه فوتبال را من برای اولین بار به ایران آوردم. از طرفی...-یک لحظه اجازه بدهید. شما مدعی هستید مشکل مالی ندارید ولی همین چند روز پیش بود که بازیکنان ابومسلم به خاطر پرداخت نشدن مطالباتشان اعتراض کردند. ما چیزی را باور می‌کنیم که می بینیم.

گفتم که کار من ساخت‌و‌ساز است و در این چند وقت هم به خاطر رکود بازار مسکن دچار مشکلاتی شدیم که البته حل شد. وام گرفتیم و پول بچه‌ها را دادیم. از همین طریق مشکل بقیه آقایان را هم در کمیته انضباطی حل کردیم.-این که جواب نشد آقای قاسمی. منابع رسمی مرتبط با بازار مسکن از ادامه سیر نزولی نرخ مسکن در ماه‌های آینده خبر می‌دهند آن وقت شما منتظر هستید تا این بخش تکانی بخورد و مطالبات درون تیم را پرداخت کنید. اصلا چرا یک مصاحبه با محوریت فوتبال باید به این جا برسد ؟

مطمئن باشید بازار تکان می‌خورد. در ضمن من اکنون نیز مشکل را با دریافت وام حل کرده‌ام و یک سال وقت دارم تا کارها را مرتب کنم. قبلا همیشه 54 میلیارد در حسابم بود ولی حالا به دلیل شرایط بازار، اوضاع فرق کرده که مطمئن باشید درست می‌شود.-شما وام گرفته‌اید که هزینه تیم کنید و ادعا دارید که اوضاع درست می‌شود. قبول کنید خیلی سخت است که موفقیت در این روش تیمداری را باور کنیم. ازحرف‌های شما متوجه شدیم پول حرف اول را در مدیریت حسین قاسمی می‌زند. این طور نیست؟

نه. ولی نقش مهمی دارد. با پول هر مربی‌ای را می‌توان به ایران آورد.-ما اینطور فکر نمی‌کنیم. بسیاری از مربیان مطرح برای حضور در یک کشور به چیزهای مهم‌تری به جز پول فکر می‌کنند. مثلا آیا شما ممکن است روزی آرسن ونگر را به ایران بیاورید؟

چرا امکان ندارد. ما هزینه اگر بکنیم هر مربی‌ای را می توانیم بیاوریم .-تیم ملی مهم‌ترین تیم ما است ولی نتوانستیم یک مربی خیلی بزرگ بیاوریم؟

کفاشیان شهامت آوردن یک نام بزرگ را نداشت. فقط مربی خارجی برای فوتبال ما جواب می‌دهد!-ولی شما خودتان یک مربی ایرانی را آوردید؟

خب اول اینکه به کار آقای پورمهدی ایمان دارم و معتقدم موفق خواهد شد. در ضمن ما در پروسه آوردن تیگانا و استویچکوف وقتمان تلف شد.-و اگر موفق نشد؟

اگر جواب نداد آن وقت صددرصد مربی خارجی برای فصل بعد خواهم آورد.-فکر می‌کنم باید به رغم شایستگی‌های آقای پورمهدی او را اولین اخراجی فصل بدانیم. چون گمان می‌کنیم شما در مسائل فنی دخالت خواهید کرد ؟

هیچگاه من را در نقش امیر عابدینی نخواهید دید. همیشه به حسم احترام گذاشته‌ام و حسم می‌گوید ما نه تنها سقوط نخواهیم کرد بلکه جایگاه خوبی در جدول به دست می‌آوریم.-پارسال اگر جهانبازی آن پنالتی را گرفته بود شما سقوط می‌کردید در صورتی که قبلش گفته بودید حسی می گوید سقوط نمی‌کنیم؟

باور کنید اگر جهانبازی آن پنالتی را هم می گرفت یا توسط گلر مهار می‌شد یا به اوت می رفت!-این از آن حرف‌هاست. شما مگر علم غیب دارید؟

حس من کمتر اشتباه می‌کند.-بگذریم. در این مورد به نتیجه‌ای نمی‌رسیم. شما به راحتی گردان و ثابتی را از دست دادید؟

به جایش دروازه‌بان‌های دیگری داریم. مثلا محمدوند که بهترین دروازه‌بان ایران خواهد شد.5- سال پیش هم حجازی در مورد شحیطاوی چنین چیزی را گفت ولی همه دیدند که چه اتفاقی افتاد.

باید ببینید. ضمن این که گردان مشکل داشت و ثابتی هم به لحاظ اخلاقی به دردمان نمی‌خورد. میلاد نوری و بهادرانی تمام فصل را به تشخیص مربی بازی خواهند کرد. آقای پورمهدی هر که را می‌خواست من برایش می‌آوردم. قول می دهم امسال مشکل مالی نخواهیم داشت.-البته اگر املاک به فروش بروند. می‌خواهم بدانم مشکل شما با آقای علوی چه بود؟

در این مورد حرفی نمی‌زنم. همینطوری یک چیزی گفته بود. در نهایت هم همه دیدند که من راست می‌گفتم.-آقای پورمهدی را خودتان انتخاب کردید؟

صددرصد نه. یکی از اعضای هیات مدیره پیشنهاد کرد ما هم بعد از بررسی به این نتیجه رسیدیم که می‌تواند موفق عمل می‌کند.

-هیات مدیره چه کسانی هستند؟

هفته بعد مشخص می شود ولی قطعا ریزش خواهیم داشت.-آقای قاسمی باید بگوییم در بسیاری از مواقع قانع نشدیم هر چند این تیم شماست ولی اگر در ادامه مسیر مشخص شد راه را اشتباه رفته‌اید حرف های زیادی با استناد به این گفتگو داریم.

-خواهیم دید.

Google

در وبلاگ کانون هواداران پرسپولیس
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل
blog

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

← امکانات وبلاگ

خانگی سازی افزودن به مورد علاقه ها

مدیر وبلاگ : Rezaee

← لینکدونی

← طبقه بندی

← آرشیو

← لینکستان

← صفحات جانبی

← نظرسنجی

  به نظر شما در فصل جدید چه تیمی قهرمان خواهد شد؟


Powered By HurrahSport.Com

کد ماوس
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

← آخرین پستها

← همکاران

← ابر برچسبها

←آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
Check Page Rank of any web site pages instantly:
This free page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service
موتور جستجوی خبر قطره