تبلیغات
کانون هواداران پرسپولیس - زلاتكو: می‌‌دانم كه پروین سلطان پرسپولیس است
کانون هواداران پرسپولیس
قرمزتر از آنیم که بی رنگ بمیریم***آبی نبودیم که با ننگ بمیریم//دوستان عزیز اگر مایلید در این وبلاگ نویسندگی کنید،منو با خبر کنید
وبلاگ جامع اطلاعات ورزشی فوتبال ایران/////اگر از وبلاگ من خوشتون آمد و آمار سایت یا وبلاگتون هم +100 بود
می تونید منو با عنوان :
"کانون هواداران پرسپولیس"لینک کنید بعد از طریق نظرات به من خبر بدید تا شما رو لینک کنم.

زلاتكو: می‌‌دانم كه پروین سلطان پرسپولیس است

جمعه 1388/05/2

نویسنده مطلب: Rezaee |

(Zlatko kranircar) پس از ماه‌ها بد قولی مسوولان باشگاه پرسپولیس به عنوان سرمربی سرخ‌ها انتخاب و معرفی شد. در حالی كه در طول این مدت حداقل از10 سرمربی به عنوان سرمربی آینده پرسپولیس نام برده شد، مسوولان این باشگاه توانستند با سرمربی محبوب كشور كرواسی در جام جهانی 2006 به توافق برسند. زلاتكو كرانیكار متولد پانزدهم نوامبر سال 1956 در زاگرب است. او كه از كودكی دوست داشت یك مهاجم و گلزن باشد حتی برای تیم جوانان دیناموزاگرب نیز انتخاب شد. كرانیكار از سال 1973 تا 1984 در دیناموزاگرب بازی كرد و در 261 بازی توانست 98 گل برای این تیم بزند.
او در سال 1990- 1984 در راپیدوین اتریش توپ زد و در201 بازی، 106 گل زد. مقصد بعدی كرانیكار در یك مقطع كوتاه سن‌پولتن اتریش بود كه او در 12 بازی، فقط دو گل زد. كرانیكار در عرصه بازیگری از سال 1977 تا 1990 در رده‌های مختلف تیم ملی یوگسلاوی و كرواسی توپ زد. سرمربی جدید پرسپولیس پس از پایان دوران بازیگری خیلی زود به عنوان مربی به فوتبال بازگشت، او از سال 1994-1992 در تیم اچ‌.ان.كی كرواسی حضور داشت و پس از آن به مدت دو سال در كرواتیازاگرب فعالیت داشت. كرانیكار پس از......

(Zlatko kranircar) پس از ماه‌ها بد قولی مسوولان باشگاه پرسپولیس به عنوان سرمربی سرخ‌ها انتخاب و معرفی شد. در حالی كه در طول این مدت حداقل از10 سرمربی به عنوان سرمربی آینده پرسپولیس نام برده شد، مسوولان این باشگاه توانستند با سرمربی محبوب كشور كرواسی در جام جهانی 2006 به توافق برسند. زلاتكو كرانیكار متولد پانزدهم نوامبر سال 1956 در زاگرب است. او كه از كودكی دوست داشت یك مهاجم و گلزن باشد حتی برای تیم جوانان دیناموزاگرب نیز انتخاب شد. كرانیكار از سال 1973 تا 1984 در دیناموزاگرب بازی كرد و در 261 بازی توانست 98 گل برای این تیم بزند.
او در سال 1990- 1984 در راپیدوین اتریش توپ زد و در201 بازی، 106 گل زد. مقصد بعدی كرانیكار در یك مقطع كوتاه سن‌پولتن اتریش بود كه او در 12 بازی، فقط دو گل زد. كرانیكار در عرصه بازیگری از سال 1977 تا 1990 در رده‌های مختلف تیم ملی یوگسلاوی و كرواسی توپ زد. سرمربی جدید پرسپولیس پس از پایان دوران بازیگری خیلی زود به عنوان مربی به فوتبال بازگشت، او از سال 1994-1992 در تیم اچ‌.ان.كی كرواسی حضور داشت و پس از آن به مدت دو سال در كرواتیازاگرب فعالیت داشت. كرانیكار پس از این راهی اف.ث.نیس اتریش اسلاون بلوپو كرواسی و اچ.ان.كی كرواسی شد. كرانیكار در سال 1998 به ساموبور كرواسی پیوست و پس از آن در 1999-1998 راهی كرواتیا زاگرب شد و توانست به طور همزمان قهرمانی لیگ كرواسی و جام حذفی این كشور را فتح كند. او در سال 1999 به المصری پیوست و تا نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آفریقا پیش رفت. كرانیكار 2001-2000 را در ان.كی.مورا اسلوونی سپری كرد و پس از آن سرمربیگری تیم‌های ان.كی‌.زاگرب و اچ.ان.كی.ریكای اسلواكی را برعهده گرفت. كرانیكار در سال 2004 سرمربی تیم ملی كرواسی شد و همراه تیم ملی كشورش به جام‌جهانی 2006 صعود كرد. او در سال 2007 با تیم سسوت به مقام سوم لیگ كرواسی رسید و در همان سال سرمربیگری الشعب امارات را برعهده گرفت و نكته جالب اینكه در تیم الشعب بازیكنانی مثل، معدنچی، سامره و بائو از ایران توپ می‌زدند. كرانیكار در سال 2009 بار دیگر به سسوت كرواسی رفت و در همان سال با دعوت مدیرعامل ایرانی دی‌استرادا راهی اسلواكی شد و جانشین ورنر لورانت آلمانی شد.
مشاوره با بلاژویچ
هنوز چند ساعتی از توافق مسوولان باشگاه پرسپولیس با منیجر كرانیكار نگذشته بود كه یكی از خبرگزاری‌های مهم كرواسی این خبر را تایید كرد و یكی از معروف‌ترین نویسنده‌های ورزشی كرواسی به نام تومیسلاو ژیراك پیوستن او به پرسپولیس تهران را تبریك گفت: پس از این نیز یك سایت مستقر در آمریكا این خبر را پس از گفت‌وگو با كرانیكار روی خروجی سایتش گذاشت. از تمام این حرف‌ها كه بگذریم تماس میروسلاو بلاژوویچ با كرانیكار از نكته‌های جالبی بود كه دیروز برای سرمربی جدید پرسپولیس اتفاق افتاد. كرانیكار در گفت‌‌وگو با بلاژ از او در مورد فوتبال ایران و زندگی در تهران اطلاعات گرفت و برای دقایقی مشغول خوش و بش با سرمربی سابق تیم ملی ایران و كرواسی شد. برانكو ایوانكوویچ و ایوویچ دیگر مربیان كروات بودند كه با كرانیكار تماس تلفنی گرفتند و با او در مورد فوتبال ایران و پرسپولیس بحث و گفت‌وگو كردند.
عبدی و عابدزاده می‌مانند
كرانیكار در گفت‌وگو با مسوولان باشگاه پرسپولیس اعلام كرد كه یك دستیار كروات را همراه خود به ایران خواهد آورد. پرسپولیسی‌ها كه در ابتدا نظر چندان مساعدی در این مورد نداشتند وقتی متوجه شدند كه دستیار كرانیكار یك دروازه‌بان مشهور به نام (Tomislav Ivkoric) است با خواسته سرمربی سابق تیم ملی كرواسی موافقت كردند. قرار نیست كه ایوكوویچ در پرسپولیس مربی دروازه‌بان‌ها باشد و با این حساب شانس حضور مجدد احمدرضا عابدزاده در پرسپولیس زیاد خواهد بود. كرانیكار هنوز شناختی در مورد حسین عبدی ندارد و فقط می‌داند كه با دعوت مسوولان باشگاه پرسپولیس یك مربی ایرانی كه بازیكن سابق این باشگاه بوده، فعلا این تیم را تمرین می‌دهد. این درست كه مسوولان باشگاه در مورد حضور حسین عبدی در پرسپولیس نظر مساعدی دارند ولی كرانیكار هنوز در این مورد نظر نهایی‌اش را ارایه نداده و سرگرم مشورت با دوستان ایرانی و فوتبالی‌اش است.
تومیسلاو ژیراك:«كرانیكار» مطرح‌تر از «برانكو» و در حد «بیلیچ» است
تومیسلاو ژیراك معروف‌ترین ورزشی‌نویس كشور كرواسی پس از انتخاب زلاتكو كرانیكار به عنوان سرمربی پرسپولیس از این مربی به نیكی یاد كرد. ژیراك معتقد است كه كرانیكار بهترین مربی كشور كرواسی پس از بلاژویچ محسوب می‌شود: «ما با كرانیكار به جام‌جهانی صعود كردیم و او از نظر محبوبیت در كرواسی در حد بلیچ سرمربی فعلی تیم ملی است. البته پیش از كرانیكار، نام برانكو ایوانكوویچ نیز به عنوان سرمربی احتمالی پرسپولیس عنوان شد ولی برانكو فقط در سطح باشگاهی مربی مطرحی است و حتی فصل پیش نیز موفق نشد با تیم دیناموزاگرب نتایج خوبی به دست آورد. برانكو بیشتر دنبال بیزینس در زادگاهش است و همین باعث شده تا او از مربیگری فاصله بگیرد. این درست من معتقد هستم كه كرانیكار بهتر از برانكو است ولی از سوی دیگر انتخاب دی‌استرادای اسلواكی از سوی كرانیكار چیزی جز اشتباه نبود.»
كرانیكار: پرسپولیس هجومی بازی خواهد كرد
زلاتكو كرانیكار، سرمربی جدید تیم پرسپولیس مدت‌هاست كه در مورد این تیم تحقیق می‌كند. كرانیكار در طول این مدت كوشید تا فاكتورهای مثبت پرسپولیس را پیدا كند: «می‌دانم كه هواداران پرسپولیس دنبال قهرمانی هستند. به نظر من پرسپولیس انگیزه‌های زیادی دارد و برای رسیدن به این هدف باید بازی‌های زیبا و هجومی انجام دهد. راستش وقتی پیشنهاد پرسپولیس به دستم رسید، در مورد این تیم تحقیق كردم و متوجه شدم كه این تیم، یكی از بزرگترین و معروف‌ترین تیم‌های آسیاست و همین باعث شد كه سرمربیگری این تیم را قبول كنم.»
كرانیكار حتی در مورد استادیوم آزادی و هواداران تیم پرسپولیس هم تحقیقاتی انجام داده است. او یك مربی حرفه‌ای است و می‌‌داند كه هواداران تیم پرسپولیس تا چه حد برای این تیم مهم هستند:‌ «می‌دانم كه در زمان مسابقات، ورزشگاه معروف آزادی پر از تماشاگر می‌شود. این برای من خیلی مهم است و دوست دارم كه در چنین تیمی فعالیت كنم. دوست دارم كه در حضور این تماشاچی‌‌ها در استادیوم آزادی یك تیم پر قدرت و هجومی را به میدان بفرستم تا همه از دیدن این پرسپولیس لذت ببرند.» در حال حاضر كرانیكار خودش را برای آمدن به تهران آماده می‌كند. او امروز از طریق فرودگاه امام‌خمینی(ره) وارد تهران می‌شود تا پس از امضای قرارداد نهایی بلافاصله كارش را در پرسپولیس آغاز كند. كرانیكار طی دو، سه روز اخیر به شدت در مورد پرسپولیس اطلاعات جمع می‌كرد و شك نكنید كه او برای لحظه به لحظه حضورش در تهران برنامه دارد.
500 میلیون؛ تخفیف هم نمی‌دهد
در حالی كه عنوان شده بود كرانیكار قرارداد داخلی با باشگاه پرسپولیس امضا كرده است، اما چنین خبری هرگز صحت ندارد.
كرانیكار از طریق یك منیجر مقدونیه‌ای كه قبلا نیز در امارات با او همكاری داشته با مسوولان باشگاه پرسپولیس وارد مذاكره شد و در پایان نماینده باشگاه پرسپولیس «منتظرالموعود» یك تفاهمنامه را به منزله قرارداد داخلی با كرانیكار امضا كرد. این برگه قرارداد خیلی زود به تهران رسید و مسوولان باشگاه پرسپولیس نیز خیلی زود با توجه به سوابق كرانیكار با او به توافق رسیدند. كرانیكار امروز وارد تهران می‌شود. او با در دست داشتن پیش‌قرارداد موكل مقدونیه‌ای (كه البته موكل تام‌الاختیار كرانیكار محسوب می‌‌شود) راهی باشگاه پرسپولیس خواهد شد تا قرارداد رسمی‌اش را با سرخ‌ها امضا كند. در مورد مبلغ قرارداد كرانیكار حرف و حدیث‌های فراوانی وجود دارد و یك منبع آگاه در این مورد می‌گفت: «در طول این چند روز بعضی‌ها مدام از تخفیف و اینجور چیزها صحبت می‌كردند ولی چنین چیزی اصلا صحت ندارد. منیجر كرانیكار در مورد این چیز‌ها با مسوولان باشگاه پرسپولیس صحبت كرده است و به همین دلیل اصلا قرار نیست كه تخفیفی در مورد این قرارداد به پرسپولیس داده شود.» آنطور كه در مورد مبلغ قرارداد كرانیكار شنیدیم مبلغ پیشنهادی باشگاه پرسپولیس به سرمربی سابق تیم ملی كرواسی 500 هزار دلار برای یك سال بوده است و البته مسوولان سازمان نیز با این موضوع موافقت كرده‌اند.
كرانیكار: كریمی را حفظ كنید، با برزیلی‌ها ثبت نكنید!
زلاتكو كرانیكار خیلی زود اطلاعات مهمی از فوتبال ایران به دست آورد. كرانیكار كه می‌داند كار سختی را در پرسپولیس پیش‌رو خواهد داشت، به‌رغم تمام این صحبت‌ها با دلگرمی و تعصب خاصی مسایل مربوط به پرسپولیس را دنبال می‌كند. كرانیكار به عنوان یك مربی بزرگ و حرفه‌ای همانند منتقدان و ورزشی‌نویسان ایرانی در مورد جذب بازیكنان برزیلی پرسپولیس صحبت‌هایی برای گفتن دارد: «من هنوز برزیلی‌های پرسپولیس را ندیده‌ام و آنها را نمی‌شناسم، ولی بدون شك پرسپولیس احتیاج به بازیكنان بزرگ دارد و باید در پست‌هایی بازیكن خارجی بگیرد كه در آن پست‌ها احساس ضعف می‌‌كند. من باید دو بازیكن برزیلی را ببینم و پس از ارزیابی آنها نظر نهایی‌ام را اعلام كنم.» شنیده‌ها در مورد تصمیمات جدید كرانیكار حكایت از آن دارد كه او به مسوولان باشگاه پرسپولیس اعلام كرده كه قرارداد بازیكنان برزیلی این تیم در همان حد توافقات اولیه باقی بماند و هیچ قراردادی ثبت نشود. نكته جذاب تصمیمات كرانیكار به علی كریمی برمی‌گردد. سرمربی جدید پرسپولیس جادوگر را می‌شناسد و به مسوولان باشگاه نیز اعلام كرده كه این بازیكن را در پرسپولیس حفظ كنند. كرانیكار كه كریمی را از بایرن‌مونیخ، الاهلی امارات و تیم ملی ایران می‌شناسد، معتقد است كه كریمی می‌تواند حتی نتیجه یك بازی را عوض كند و نقش یك لیدر و بازیكن كلیدی را در پرسپولیس ایفا كند. با توجه به صحبت‌های كرانیكار و ماموریتی كه هیات مدیره برای جذب كریمی به انصاری‌فرد داده، به احتمال فراوان توافقات نهایی بین پرسپولیس و جادوگر امروز برقرار خواهد شد.
خشایار محسنی ITC او را صادر می‌كند
زلاتكو كرانیكار دیروز راهی اسلواكی شد تا با خشایار محسنی،‌ مدیرعامل ایرانی باشگاه دی‌استرادا دیدار كند. كرانیكار كه پیش از آمدن به پرسپولیس سرمربی دی‌استرادا بوده است، در هتل «مری‌یوت» با محسنی دیدار كرد و از او اطلاعات جدیدی در مورد فوتبال ایران و پرسپولیس گرفت. مدیرعامل ایرانی باشگاه دی‌استرادا وقتی متوجه شد كه قرار است كرانیكار سرمربی پرسپولیس شود خیلی زود I.T.C كارت او را صادر كرد و حتی این امیدواری را به كرانیكار داد كه او می‌تواند با پرسپولیس قهرمان ایران شود. كرانیكار كه علاقه خاصی به فوتبال هجومی دارد در مورد بازیكنان پرسپولیس و شرایط این تیم با دكتر محسنی گفت‌وگو كرد و اعلام كرد كه اگر زمان كافی و لازم را داشته باشد با یك تیم پرقدرت و هجومی با پرسپولیس یكه‌تازی می‌كند.
به احتمال فراوان كرانیكار با رنگ سرخ كه نماد پرسپولیس است در میادین و محافل ورزشی حاضر خواهد شد. كرانیكار كه چندی پیش نیز با حشمت‌ا... مهاجرانی در اتریش دیدار كرده بود، به خوبی سرمربی سابق تیم ملی ایران را می‌شناسد و قصد دارد تا پس از حضور در تهران با او دیدار كند. بحث بعدی كرانیكار در مورد علی پروین بود. او بار دیگر با دوست ایرانی‌اش در اسلواكی در خصوص پروین اطلاعات جدیدی گرفت. او می‌داند كه پروین سلطان سرخ‌هاست و از همین حالا باید مطمئن شد كه كرانیكار مثل آری‌هان، «علی پروین» را با «علی‌بابا» اشتباه نمی‌گیرد.

پایان پیام

Google

در وبلاگ کانون هواداران پرسپولیس
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل
blog

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

← امکانات وبلاگ

خانگی سازی افزودن به مورد علاقه ها

مدیر وبلاگ : Rezaee

← لینکدونی

← طبقه بندی

← آرشیو

← لینکستان

← صفحات جانبی

← نظرسنجی

  به نظر شما در فصل جدید چه تیمی قهرمان خواهد شد؟


Powered By HurrahSport.Com

کد ماوس
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

← آخرین پستها

← همکاران

← ابر برچسبها

←آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
Check Page Rank of any web site pages instantly:
This free page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service
موتور جستجوی خبر قطره